MAL213217152E3
MFR.Part #
MAL213217152E3
JLCPCB Part #
C1606892
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.5A@100Hz 100mΩ@100Hz 15000hrs@85℃ 1500uF 40V 插件,D21xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS