CRCW080522K0JNTC
MFR.Part #
CRCW080522K0JNTC
JLCPCB Part #
C4126402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount