CW0107K500KE733
MFR.Part #
CW0107K500KE733
JLCPCB Part #
C3484468
Description
-65℃~+350℃ 13W 7.5kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS