CW010770R0KE733
MFR.Part #
CW010770R0KE733
JLCPCB Part #
C3485915
Description
-65℃~+350℃ 13W 770Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS