CW0106K800KE733
MFR.Part #
CW0106K800KE733
JLCPCB Part #
C1818345
Description
-65℃~+350℃ 13W 6.8kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS