CW010680R0KE73
MFR.Part #
CW010680R0KE73
JLCPCB Part #
C3416422
Description
-65℃~+350℃ 13W 680Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS