ERL3220K000FKEB500
MFR.Part #
ERL3220K000FKEB500
JLCPCB Part #
C3444634
Description
-65℃~+175℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors