CW010634R0KE12
MFR.Part #
CW010634R0KE12
JLCPCB Part #
C1433606
Description
-65℃~+350℃ 13W 634Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS