CW01062R00KE73
MFR.Part #
CW01062R00KE73
JLCPCB Part #
C1811679
Description
-65℃~+350℃ 13W 62Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS