CW010500R0KE123
MFR.Part #
CW010500R0KE123
JLCPCB Part #
C1430534
Description
-65℃~+350℃ 13W 500Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS