CW010700R0KE123
MFR.Part #
CW010700R0KE123
JLCPCB Part #
C1433628
Description
13W 700Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS