CW0103R300JR69
MFR.Part #
CW0103R300JR69
JLCPCB Part #
C1820940
Description
13W 3.3Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors