CW0103K300JR69
MFR.Part #
CW0103K300JR69
JLCPCB Part #
C1820707
Description
-65℃~+350℃ 13W 3.3kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors