CW0103R180KE123
MFR.Part #
CW0103R180KE123
JLCPCB Part #
C1430847
Description
-65℃~+350℃ 13W 3.18Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS