CW01031R60KE73
MFR.Part #
CW01031R60KE73
JLCPCB Part #
C1813383
Description
13W 31.6Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS