CW0102R370KE733
MFR.Part #
CW0102R370KE733
JLCPCB Part #
C1816518
Description
-65℃~+350℃ 13W 2.37Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS