RWR78S1R74FRB12
MFR.Part #
RWR78S1R74FRB12
JLCPCB Part #
C1459031
Description
-55℃~+250℃ 1.74Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors