CW0102R000KB12
MFR.Part #
CW0102R000KB12
JLCPCB Part #
C1434519
Description
13W 2Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors