CW0102K700KE123
MFR.Part #
CW0102K700KE123
JLCPCB Part #
C1435797
Description
13W 2.7kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS