CW0102K250KE73
MFR.Part #
CW0102K250KE73
JLCPCB Part #
C3441786
Description
-65℃~+350℃ 13W 2.25kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS