CW01024K00JE73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01024K00JE73
JLCPCB Part #
C1821329
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
13W 24kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS