CW01024R00JE73
MFR.Part #
CW01024R00JE73
JLCPCB Part #
C1812026
Description
13W 24Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS