CW01020K00JE733
MFR.Part #
CW01020K00JE733
JLCPCB Part #
C1820476
Description
-65℃~+350℃ 13W 20kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS