CW0101K620JE73
MFR.Part #
CW0101K620JE73
JLCPCB Part #
C1814002
Description
-65℃~+350℃ 1.62kΩ 13W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS