CW01014R70KE123
MFR.Part #
CW01014R70KE123
JLCPCB Part #
C1432037
Description
13W 14.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS