P0805E1210BBT
MFR.Part #
P0805E1210BBT
JLCPCB Part #
C3985199
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount