CW010141R0KE12
MFR.Part #
CW010141R0KE12
JLCPCB Part #
C1432165
Description
13W 141Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS