CW01022K50KE733
MFR.Part #
CW01022K50KE733
JLCPCB Part #
C1822088
Description
13W 22.5kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS