CW010117R0KE73
MFR.Part #
CW010117R0KE73
JLCPCB Part #
C3361053
Description
-65℃~+350℃ 117Ω 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS