CW0051K500JE12HS
MFR.Part #
CW0051K500JE12HS
JLCPCB Part #
C1438827
Description
-65℃~+350℃ 1.5kΩ 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS