CW00568R00JE73
MFR.Part #
CW00568R00JE73
JLCPCB Part #
C3399728
Description
-65℃~+350℃ 6.5W 68Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS