CW005500R0JE73
MFR.Part #
CW005500R0JE73
JLCPCB Part #
C1406700
Description
-65℃~+350℃ 500Ω 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS