TNPW080560K4BXTA
MFR.Part #
TNPW080560K4BXTA
JLCPCB Part #
C4209395
Description
-55℃~+125℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount