CRCW25127R50JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25127R50JNEGHP
JLCPCB Part #
C4275825
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS