Y0075333R600A9L
MFR.Part #
Y0075333R600A9L
JLCPCB Part #
C1462439
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 333.6Ω Metal foil resistor ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS