CRCW25127R50FNTG
MFR.Part #
CRCW25127R50FNTG
JLCPCB Part #
C2147784
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount