CRCW25127K15FKTG
MFR.Part #
CRCW25127K15FKTG
JLCPCB Part #
C4247201
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount