CRCW251276K8FKTG
MFR.Part #
CRCW251276K8FKTG
JLCPCB Part #
C3932188
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount