CRCW2512715KFKTG
MFR.Part #
CRCW2512715KFKTG
JLCPCB Part #
C3982398
Description
-55℃~+155℃ 1W 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount