CRCW25126M98FKTG
MFR.Part #
CRCW25126M98FKTG
JLCPCB Part #
C1694244
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount