CRCW25125R60FNTG
MFR.Part #
CRCW25125R60FNTG
JLCPCB Part #
C4269338
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount