RN55D3003FB14
MFR.Part #
RN55D3003FB14
JLCPCB Part #
C3383572
Description
-65℃~+175℃ 125mW 300kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors