CRCW25125R11FKEH
MFR.Part #
CRCW25125R11FKEH
JLCPCB Part #
C2128063
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS