CRCW25125K49FKTG
MFR.Part #
CRCW25125K49FKTG
JLCPCB Part #
C2148008
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.49kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount