P0805E4422BNT
MFR.Part #
P0805E4422BNT
JLCPCB Part #
C4100158
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS