CRCW2512560KFKTG
MFR.Part #
CRCW2512560KFKTG
JLCPCB Part #
C2147982
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount