CRCW25124R87FKEG
MFR.Part #
CRCW25124R87FKEG
JLCPCB Part #
C4199995
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS