AC2512FK-7W19K6L
MFR.Part #
AC2512FK-7W19K6L
JLCPCB Part #
C5552909
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS