CRCW25124K70FKTG
MFR.Part #
CRCW25124K70FKTG
JLCPCB Part #
C4321247
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount