CRCW251239R0JNEG
MFR.Part #
CRCW251239R0JNEG
JLCPCB Part #
C4157818
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS